Reklama
 • Piątek, 12 lipca 2013 (13:48)

  W najbliższym odcinku gościnnie pojawi się Urszula Grabowska („Na krawędzi”). Zagra Ewę Długosz, atrakcyjną nauczycielkę fizyki oskarżoną o molestowanie seksualne 19-letniego ucznia Łukasza (Daniel Dziorek). Jej sprawę będzie prowadził Dębski (Leszek Lichota). Jaka będzie prawda? Czy kobieta faktycznie zachowywała się nieetycznie? Matka nastolatka będzie utrzymywała, że cała sytuacja wywołała u niego depresję. Ze sprawdzianów dostawał złe stopnie i w rezultacie nie zost

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 12 lipca 2013 (13:47)

  Nawet w szpitalnym łóżku Agata będzie pracowała...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 9 lipca 2013 (08:45)

  „Śmiertelnie poważne uczucie” – to tytuł nowej komedii kryminalnej, do której przygotowują się Daria Widawska i Piotr Grabowski. Sztuka o niebezpiecznej miłości będzie wystawiana w warszawskim Teatrze Capitol i zapowiada się na prawdziwy hit.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 8 lipca 2013 (14:07)

  Wszystkim Margatomaniakom, którzy w wakacje planują odwiedzić Warszawę, polecamy spacer po miejscach, w których nagrywane są sceny z „Prawa Agaty”.

  Czytaj więcej Komentarzy:3
 • Piątek, 5 lipca 2013 (12:24)

  Zobaczyć Barcelonę! Marcin Kwaśny (33), którego możemy oglądać w serialu Prawo Agaty, wyskoczył niedawno na krótkie wakacje z żoną Dianą. Wyjazd do Hiszpanii obiecywali sobie już od dawna, ale wciąż brakowało na to czasu. Wreszcie udało się! Cieszyli się, że zobaczą malowniczą Barcelonę, Madryt z jego muzeami, a także Walencję. – Przede wszystkim byłem bardzo zadowolony, że będę mógł spędzić trochę czasu z moją ukochaną Dianą – wyznaje aktor. – Pogoda co prawda nie zawsze była

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 7 czerwca 2013 (09:41)

  Trwa sprawa dyscyplinarna pani mecenas.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 7 czerwca 2013 (09:41)

  Leszka Lichotę widzowie poko chali za rolę Marka Dębskiego w „Prawie Agaty”. Wkrótce zobaczymy go w nowym serialu – „Wataha”. Opowiada on o strażnikach gra nicznych w Bieszczadach. Każdy odcinek przedstawia inną historię, związaną z przemytem na granicy. W produkcji, którą prawdopodobnie wyemituje stacja HBO, wystąpią także Magdalena Popławska i Bartłomiej Topa.

  Czytaj więcej Komentarzy:1
 • Poniedziałek, 3 czerwca 2013 (14:44)

  Pojedynczy pocałunek, wspólna kolacja, subtelny flirt – gołym okiem widać, że Agata (Agnieszka Dygant) i Marek (Leszek Lichota) od bardzo dawna mają się ku sobie. Czy w finale sezonu wyznają sobie uczucia i będą razem?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 3 czerwca 2013 (14:43)

  W 12. odc. „Prawa Agaty” wystąpi Robert Gonera („Czas honoru”) i Joanna Orleańska („Licencja na wychowanie”). Wcielą się w rodziców nastolatki, która brała udział w telewizyjnym show tanecznym.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 3 czerwca 2013 (12:00)

  Dwa lata temu ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Nie zasypia gruszek w popiele. Dał się już poznać teatromanom. Był znakomity w roli Hamleta, którego gra w krakowskim Teatrze Stu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0