Reklama
 • Środa, 17 kwietnia 2013 (10:03)

  Fani przygód bezkompromisowej prawniczki Agaty Przybysz trzymają kciuki za jej związek z mecenasem Dębskim. – Wolę, jak tych dwoje się ze sobą droczy – przyznaje aktorka. – Tak jest ciekawiej.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 12 kwietnia 2013 (11:51)

  Zieleń Central Parku, bliskość do centrum mody, kultury i biznesu. Nie ma się więc co dziwić, że urokliwe, zabytkowe kamienice na Manhattanie przyciągają tak wiele osób z całego świata. Wśród nich jest także polska aktorka Agnieszka Dygant (40), która bez pamięci zakochała się w tym miejscu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 10 kwietnia 2013 (15:23)

  Agata dowiaduje się, że została oskarżona o zaniedbanie obowiązków i oszukanie klienta. Jako zadośćuczynienie kancelaria ma zapłacić 4 mln zł odszkodowania. Dębski jest wściekły. Denerwuje się na wspólniczkę. Także Dorota bardzo szybko dowiaduje się, że jej konto zostało zablokowane na poczet długu, więc nie może nawet zapłacić za zakupy. Przychodzi do kancelarii, by wyjaśnić sytuację. Natychmiast podejmuje decyzję o powrocie do pracy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 kwietnia 2013 (15:02)

  Czy Agacie uda się wybronić niesubordynowanego prezesa firmy budowlanej?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 kwietnia 2013 (15:02)

  Marek broni alpinisty, który jest oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci przyjaciela i nauczycielki oskarżonej o molestowanie ucznia.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 kwietnia 2013 (15:02)

  Przybysz (Agnieszka Dygant) to twarda i bezkompromisowa kobieta. Groźby i próby zastraszania przez lokalnego gangstera nie są w stanie wyprowadzić jej z równowagi.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 3 kwietnia 2013 (10:35)

  Przybysz podejmuje się prowadzenia sprawy Danuty Ł. To popularna prezenterka. Kobieta jest oskarżona o znęcanie się nad dzieckiem. Prezenterka ma pecha, bo sprawę prowadzi ambitny prokurator, który za wszelką cenę próbuje dowieść jej winy. Z czasem wychodzą na jaw zadziwiające fakty. Okazuje się, że relacje między oskarżoną a jej mężem wcale nie są takie, na jakie wyglądają. Na porządku dziennym są awantury. Tymczasem Agata zaczyna źle si

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 27 marca 2013 (09:51)

  Jej bohaterka, Dorota, to perfekcjonistka. Chce, by zarówno jej życie zawodowe, jak i rodzinne układało się idealnie. Jednak nie zawsze jej się to udaje. – Doskonale rozumiem Dorotę – przyznaje aktorka.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 8 marca 2013 (13:56)

  Dwie bystre i atrakcyjne panie oraz przebiegły (i przystojny!) detektyw dołączą do grona dobrze znanych nam policjantów i psa! Laborantkę Beatę Fabicką zagra Marta Dąbrowska, a psycholożkę Ewę Wilk – Karolina Gorczyca. W rolę nowego detektywa wcieli się Antoni Pawlicki... Gwiazdy pojawią się także w gościnnych rolach kryminalistów, świadków i ofiar... Na początek – Ania Przybylska, która zaskoczy nas nie tylko intrygą, ale i ciekawymi przebraniami. Czy Marek Bromski (Jakub Wesołowski) i je

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 8 marca 2013 (13:54)

  Miłośników tego serialu nieustannie dręczy pytanie: – Czy mecenas Dębski zwiąże się wreszcie z Agatą?– Nie tak szybko. – Najpierw mój bohater rozstanie się z prokurator Okońską – zdradza aktor.

  Czytaj więcej Komentarzy:0