Jezus mówi do dzieci, literatura religijna w prezencie na komunię

Gdyby móc komuś podarować osobistą relację z Jezusem, to byłby to jeden z najlepszych prezentów, jakie tylko istnieją. Teoretycznie nie jest to możliwe, bo relacja to coś, co dwie osoby budują między sobą. Podarować można natomiast coś, co do takiej relacji może doprowadzić. Wszystkie książki Sarah Young można wręczyć komuś z takim zamiarem. Dobrze wywiążą się z tej roli. Na pierwszą komunię można podarować szczególną jej książkę, czyli skierowaną do dzieci.

Zawartość książki “Jezus mówi do dzieci”

Sarah Young ma na swoim koncie wiele książek. Powstały w wyniku jej kontaktu z Chrystusem. Słyszy słowa w swoim sercu i dzieli się nimi z czytelnikami. O tym, jak bardzo są to słowa wzmacniające i potrzebne, świadczy popularność jej książek. Są to słowa samego Jezusa, więc wiele w nich mądrości i ciepła. Jako prezent na komunię najlepsza będzie książka “Jezus mówi do dzieci”. Słowa z dzieł Sarah nie są trudne. Łatwo je przyswoić. Jednak ta książka jest najbardziej atrakcyjna dla dzieci, już choćby z tego względu, że specjalnie dla nich napisana. Jej zawartość to:

  • opowieści biblijne,
  •  słowa Jezusa,
  • kolorowe ilustracje.

Historie biblijne to coś, z czym warto zapoznać dzieci przystępujące do pierwszej komunii. Słowa Jezusa są proste i łatwo przez nie rozumiane. Barwne strony i atrakcyjne ilustracje uprzyjemniają kontakt z tą książką.

Piękny prezent na komunię i wspaniały jego efekt

Książka jest idealnym prezentem i dla dziewczynki, i dla chłopca. Można ją podarować przy dowolnej okazji. Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie religijne. Dlatego przy tej okazji prezent w postaci książki „Jezus mówi do dzieci” to szczególnie dobry pomysł. Rysunki czynią tę książkę odpowiednią dla młodszych dzieci, czyli takich, które dotyczy ta okazja. W sprzedaży można znaleźć wiele książek o tematyce religijnej, które będą idealne jako prezent na komunię, począwszy od ilustrowanej Biblii, aż po malowanki religijne. Książka Sarah Young jest jedną z tych, które warto wziąć pod uwagę, szukając prezentu. Zawarte w niej słowa Jezusa pokazują, że zależy mu na czytających ją dzieciach. Są w niej też rady np. takie, by zwrócić się do Niego, gdy nie ma się sił, by sprostać czemuś samodzielnie. Sił może brakować chociażby do tego, by oprzeć się pokusie zrobienia czegoś złego.

Otrzymanie tej książki może być zachętą, by być w kontakcie z Jezusem. Pokazuje ona, że jest blisko i można na Niego liczyć. Z czasem może dziecko zainteresuje się innymi książkami Sarah np. tą najsłynniejszą, czyli “Jezus mówi do dzieci”. Taki podarek wzmocni dziecko duchowo. Jak inne książki religijne dla dzieci, jest cenniejszym prezentem niż najdroższe gadżety.