Reklama
  • Czwartek, 9 października 2014 (08:05)

    Błogosławiony stan Agaty wyjdzie na jaw w 1. odcinku 6. sezonu

Szósty sezon zacznie się od wyjątkowo mocnego wydarzenia: Agata (Agnieszka Dygant) dowie się, że jest w ciąży! Czy poinformuje o tym Marka (Leszek Lichota), czyli ojca dziecka?

Reklama

Ciąża mecenas Agaty Przybysz będzie dla niej samej wielkim zaskoczeniem. O tym, że zostanie mamą, wzięta adwokatka dowie się już w pierwszym odcinku szóstego sezonu „Prawa Agaty”, który na antenę TVN trafi po wakacjach.

Niepokojące objawy typu poranne mdłości i wymioty skłonią Przybysz do udania się do apteki i zakupu testu ciążowego. Podda się jemu na oczach kamery. Wszystko już po chwili stanie się jasne jak słońce: wynik badania okaże się pozytywny!

Właściwie nic nie będzie jasne oprócz ciąży. Powód? W poprzednim sezonie zakończył się namiętny romans Agaty i Marka, który jest ojcem dziecka. Poszło o Huberta Sułeckiego (Bartłomiej Świderski), byłego narzeczonego Przybysz. Niestety, po raz kolejny okazało się, że tych dwoje dorosłych ludzi nie wie, co zrobić ze swoją miłością.

Pojawi się dziecko?

– U Agaty jak zwykle będzie dużo problemów i dylematów życiowych – zdradziła grająca ją Agnieszka Dygant. – Czeka ją mocny emocjonalny zakręt, bo będzie w ciąży i… pojawi się dziecko. Ale, jak to u Agaty zwykle bywa, z nikim nie będzie o tym rozmawiać. Z oszczędnej wypowiedzi aktorki można wysnuć wniosek, że mecenas Przybysz nie raczy powiadomić Marka Dębskiego o tym, że zostaną rodzicami.

Duma i ambicja nie pozwolą jej na to. Wszystko wskazuje więc na to, że wybierze samotne macierzyństwo. Jedyną osobą, która swoim szóstym zmysłem i kobiecą intuicją wyczuje zmiany mające nastąpić w życiu osobistym mecenas Agaty Przybysz, będzie Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska).

– Wzajemne relacje Agaty i Marii zdecydowanie ułatwi fakt, że nie będzie już faceta, który był kością niezgody między nimi – ujawniła Małgorzata Kożuchowska.W tym miejscu na usta ciśnie się więc pytanie, co w nadchodzącym sezonie stanie się z Markiem Dębskim? Czy złoży propozycję Agacie?

a.im.

Andrzej Przybysz (Marian Opania) do tej pory starał się bez najmniejszych zastrzeżeń akceptować wszystkie życiowe decyzje i wybory swojej córki.

Od początku widział w Marku wsparcie dla córki. Nie krył, że chciałby go na zięcia. Jak zareaguje na wieść o tym, że zostanie dziadkiem, a Agata wybiera samotne macierzyństwo?

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.