Reklama
  • Czwartek, 31 lipca 2014 (08:05)

    Książka scenarzystki "Prawa Agaty"

Chcąc spełnić swoje marzenie, scenarzystka „Prawa Agaty” postanowiła napisać książkę. Katarzyna Frankowska pomysł na historię o Zosi i jej przyjaciołach wzięła z życia.

Reklama

Bohaterka zostaje psychologiem-konsultantem na planie popularnego serialu, zaraz po tym, jak... odprawiła „magiczny” rytuał. – Jestem bardzo przesądna! Gdy widzę czarnego kota, pluję trzy razy przez lewe ramię, kominiarza – łapię za guzik i szukam gościa w okularach… Przyjaciele zrobili mi nawet breloczek z niemalowanego drewna, żebym miała w co odpukiwać – śmieje się autorka. Zosię zawsze wspierają Kaśka i Bartek.

Jest to opowieść o przyjaźni i wsparciu w dobrych i trudnych chwilach. Jak twierdzi autorka – bez przyjaźni nie ma ani szczęśliwej rodziny, ani miłości.

Media po liftingu

Poza tym, to świetna okazja, by zajrzeć za kulisy świata gwiazd, który po liftingu pokazują nam media. Wszystko to okraszone jest szalonymi zbiegami okoliczności i... pojawieniem się nieoczekiwanej miłości.

Duża dawka humoru uzupełniona została szczyptą optymizmu. Być może wkrótce literacki debiut Karoliny Frankowskiej doczeka się także ekranizacji. – Książka to dla mnie wielka przygoda. Jednak przede wszystkim jestem scenarzystką i myśl o ekranizacji „Zaczaruj mnie” towarzyszyła mi cały czas podczas pisania – zdradziła. Czy powstanie nowy hit na miarę słynnych „Przyjaciół”? Wydawnictwo Literackie

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Czy prawniczki takie jak Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) i Ally McBeal (Calista Flockhart) istnieją w realnym życiu ? więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.