Reklama
  • Środa, 6 sierpnia 2014 (13:05)

    Leszek Lichota: Chce wyemigrować

Leszek Lichota planuje wyemigrować wraz ze swoją rodziną do Australii. Gwiazdor „Prawa Agaty” nie zamierza jednak rezygnować z kariery w Polsce. Czy będzie żyć na dwóch kontynentach?

Za niespełna rok pakujemy dzieci, mamę Ilony (Wrońskiej, znanej z „Na Wspólnej” – przyp. red.) i wyjeżdżamy na dwanaście miesięcy do Australii – mówi Leszek Lichota. Czy jego bohater, Marek Dębski, zniknie z „Prawa Agaty”? – Widzowie nawet nie zauważą mojej nieobecności. Praca w serialu daje na to szanse, wiele odcinków można nagrać z wyprzedzeniem – wyjaśnia.

Przygoda dla rodziny

Reklama

Wyprawa do krainy kangurów ma być przygodą dla całej rodziny. – Chcemy korzystać z życia teraz, kiedy mamy taką możliwość, siłę i zdrowie, gdy dzieci chcą spędzać z nami czas.

Na miejscu maluchy pójdą do szkoły. Ich rodzice dobrze wszystko zaplanowali. – Bo marzenia trzeba realizować – przypomina aktor, który należy do przedsiębiorczych mężczyzn.

Przez ostatnie lata był właścicielem burger baru. Zamknął go w lutym. Podobno niebawem zlikwiduje też drugi interes – pub. Jak można się domyślać, robi to w związku z wyjazdem. Być może w Australii też rozkręci jakiś biznes?

AL

Super TV
Więcej na temat:Leszek Lichota | przygoda | glin

Zobacz również

  • Pod koniec maja zobaczymy ostatni odcinek serialu „Prawo Agaty”. Wygląda na to, że 38-letnia Daria Widawska mimo wszystko nie będzie narzekać na brak obowiązków. Jak donosi jeden z... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.