Reklama
  • Środa, 22 października 2014 (15:00)

    Magdalena Walach. Pomagam szczęściu

Tej jesieni o Magdalenie Walach z pewnością będzie głośno. Znana z „M jak Miłość” i „Komisarza Aleksa” aktorka dołączyła do obsady serialu „Prawo Agaty”.

Pokora to drugie imię Magdaleny Walach. – W mojej profesji zawsze była i będzie duża konkurencja – przyznaje. – Wiem, że nie jestem jedyną aktorką, która mogłaby zagrać daną postać. Dostać rolę to jednak kwestia szczęścia – dodaje.

Reklama

Mimo to gwiazda „M jak Miłość” nie zdaje się tylko na przeznaczenie. – Staram się wychodzić szczęściu na przeciw, ale nie należę do osób, które robiłyby coś za wszelką cenę. Kocham swój zawód, ale na nim nie kończy się mój świat – mówi.

Od dłuższego czasu znajduje się na szczycie popularności. Na brak ciekawych ofert nie może zatem narzekać. Dowód? Magdalenę Walach możemy oglądać także w nowych odcinkach „Prawa Agaty”. Wciela się w Magdę, która jest przyjaciółką Marka (Leszek Lichota) z dawnych lat. Okaże się, że stara miłość nie rdzewieje.

Pewna siebie kobieta mocno namiesza w życiu prawników. Przede wszystkim będzie starała się utrudnić mecenas Przybysz (Agnieszka Dygant) kontakty z Dębskim.

Sporo uczuciowych zawirowań czeka także jej bohaterkę z „M jak Miłość”. Pani prokurator bardzo nie spodoba się fakt, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) w imię rodziny jest gotowy złamać prawo.

Po wakacyjnej przerwie na antenę Jedynki powraca serial „Komisarz Alex”. Grana przez aktorkę Lucyna zapragnie nagle... zostać mamą. Czy w związku z tym jej relacja z Wilczykiem (Andrzej Konopka) wkroczy w kolejną fazę?

W styczniu planowana jest premiera nowego filmu z udziałem Magdaleny Walach. W ekranizacji kryminału Zygmunta Miłoszewskiego pt. „Ziarno prawdy” parteruje jej m.in. Robert Więckiewicz i Aleksandra Hamkało.

Małgorzata Pokrycka

Kurier TV

Zobacz również

  • Po ostatnich wydarzeniach Agata odmawia reprezentowania przyrodniego brata – kryminalisty w sądzie. Nie chce mieć więcej do czynienia z nim i jego rodziną. Ale łatwo powiedzieć, a trudniej... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.