Reklama
  • Wtorek, 29 kwietnia 2014 (10:05)

    Małgorzata Kożuchowska była prześladowana

Trudno sobie wyobrazić, co przez ostatnie trzy lata przeżywała Małgorzata Kożuchowska (42). Nie wszyscy wiedzą o jej koszmarze, bo aktorka, z uwagi na dobro śledztwa, starała się milczeć na ten temat.

Kilka dni temu w sądzie zapadł wyrok, na który gwiazda długo czekała. 51-letni Piotr P. został skazany na pół roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata i zakaz zbliżania się do aktorki na dystans mniejszy niż 150 metrów. Ten sam zakaz obowiązuje go w stosunku do rodziców pani Małgorzaty oraz jej męża Bartłomieja Wróblewskiego (36).

Mężczyzna prześladował gwiazdę od 2011 roku. Do czasu, kiedy w polskim kodeksie karnym nie istniało pojęcie stalkingu, czyli uporczywego nękania i prześladowania ofiary, był bezkarny.

Reklama

Piotr P. najpierw zakochał się w granej przez panią Małgorzatę w serialu M jak miłość Hance Mostowiak. Potem swoje uczucia przeniósł na nią samą.

Nie mógł jej wybaczyć tego, że w 2008 roku wyszła za mąż. Śledził każdy jej krok, nie opuszczał żadnego przedstawienia teatralnego z jej udziałem, zaczepiał, nie szczędząc krytycznych komentarzy.

Pani Małgorzata może dziś odetchnąć z ulgą. Biorąc pod uwagę, że spodziewa się upragnionego dziecka, tocząca się kilka lat sprawa nie mogła zakończyć się w lepszym dla niej momencie.

– Odetchnęła z ulgą. W jej stanie stres nie jest wskazany. To dopiero trzeci miesiąc ciąży, więc normalne, że drży o dziecko – zdradza nam jej znajoma.

Teraz najważniejsze jest dla niej maleństwo, które nosi pod sercem. I mimo wielu obaw o jego zdrowie, z jednego nie chciałaby zrezygnować. Z wyjazdu na kanonizację Jana Pawła II 27 kwietnia.

– Małgosia marzy o tym, aby tego dnia być na Placu św. Piotra w Rzymie i podziękować Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II za cud macierzyństwa. Nie jest jednak pewna, czy lekarze pozwolą jej w tym stanie na podróż samolotem – zdradza jej znajoma.

Więcej na temat:Nie | piotr | Pani

Zobacz również

  • Agata dzielnie broni brata na sali sądowej. Na szczęście cały czas może liczyć na dobre rady Marka w sprawach zawodowych i jego wsparcie.Tymczasem w głowie prawniczki rodzi się coraz... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.