Reklama
  • Piątek, 5 września 2014 (08:05)

    Prawo Agaty. Agata będzie mamą

Mecenas Przybysz czekają niespodziewane zwroty akcji i to nie tylko na sali rozpraw. Okaże się, że pani adwokat jest w ciąży z Markiem Dębskim.

Reklama

Już w pierwszym odcinku po wakacjach Agata (Agnieszka Dygant), zaniepokojona swoim złym samopoczuciem, umówi się na wizytę do ginekologa. Lekarz nie pozostawi jej żadnych złudzeń - za kilka miesięcy pani mecenas zostanie mamą.

Ta informacja zupełnie załamie Przybysz, dla której na pierwszym miejscu zawsze była kariera. Zwłaszcza że z ojcem dziecka, Markiem (Leszek Lichota), będzie spotykała się jedynie na sali sądowej i to po przeciwnych stronach barykady.

Dębski nie zamierza bowiem zrezygnować z pracy w kancelarii Czerskiej (Anna Dereszowska). Kiedy i czy Agata zdobędzie się zatem na odwagę, by wyznać mu prawdę?

Na dodatek z firmy postanowi odejść Dorota (Daria Widawska). Gawronowa wraz z rodziną zacznie przygotowania do przeprowadzki nad morze. Wszystko za sprawą jej męża, Wojtka (Tomasz Karolak), który otrzymał dobrze płatną posadę w Gdańsku. Jej miejsce u boku mecenas Przybysz wkrótce ma zająć Maria (Małgorzata Kożuchowska).

Niestety, Okońska zostanie mianowana prokuratorem okręgowym i plan się nie powiedzie. Agata nie będzie mogła również liczyć na wsparcie swojego asystenta. Bartek (Michał Mikołajczyk) z trudem bowiem zacznie godzić obowiązki zawodowe z byciem świeżo upieczonym tatą.

Małgorzata Pokrycka

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.