Reklama
  • Piątek, 22 maja 2015 (13:05)

    Prawo Agaty. Bartek spotyka się z Agatą w sądzie

Reklama

Po ostatnich wydarzeniach Agata odmawia reprezentowania przyrodniego brata – kryminalisty w sądzie. Nie chce mieć więcej do czynienia z nim i jego rodziną. Ale łatwo powiedzieć, a trudniej wykonać.

Serce Przybysz mięknie, gdy w rodzinie brata dochodzi do kolejnego dramatu. Prawniczka na nowo angażuje się w sprawy sądowe Cybulskich. A te komplikują się, gdy nieoczekiwanie dzieci zostają zabrane rodzicom przez opiekę społeczną.

Złe dobrego początki

Bartek przeżywa rozłąkę z synkiem. Młody ojciec pragnie uczestniczyć w wychowaniu Franka i być obecnym w każdej ważnej chwili życia chłopca. Każdy wolny wieczór spędza przy komputerze, „rozmawiając” z malcem.

Problemy nie opuszczają go także w pracy. Były asystent Agaty wciąż narzeka na brak zawodowego „domu” i cierpi na deficyt dochodowych spraw. A to wszystko odbija się na bogu ducha winnej Anieli, na której chłopak wyładowuje swoje negatywne emocje. Ale powoli widać światełko w tunelu...

Z prośbą o pomoc zwraca się do niego, na pozór, niezbyt obiecujący, klient. Bartek bez większego przekonania zgadza się go reprezentować. Los jednak ma dla niego niespodziankę, bo finał sprawy okaże się naprawdę zaskakujący i przełomowy w jego życiu. Od niego już tylko krok do urzeczywistnienia marzeń młodego adwokata o założeniu własnej kancelarii.

Wkrótce w nowej firmie pojawia się pierwsza klientka – pacjentka oskarżająca swojego terapeutę o molestowanie. Problem w tym, że pozwany jest klientem... Agaty. Wkrótce na sali sądowej dochodzi do spotkania byłych przyjaciół.

Duże dzieci, duży kłopot

Troski rodzicielskie nie opuszczają Doroty i Wojtka. Po wielu tygodniach unikania tematu skonfrontowali się z Jaśkiem. Niestety, szczera rozmowa zakończyła się wyprowadzką nastolatka. A teraz, co gorsza, nie ma z nim kontaktu. Rodzice są zaniepokojeni, gdy odkrywają, że Jasiek od wielu dni nie wrócił do swojego mieszkania.

Świat Seriali
Więcej na temat:bartek | agata | problemy | serce | Przybysz | dzie

Zobacz również

  • Od pierwszego odcinka widzowie pokochali serial o perypetiach mecenas Agaty Przybysz. Przez siedem sezonów trzymaliśmy kciuki za bezkompromisową prawniczkę. Nadszedł jednak czas na rozstanie z... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.