Reklama
  • Piątek, 20 marca 2015 (12:00)

    Prawo Agaty. Co się wydarzy w 3 i 4 odcinku (7. sezon)

Reklama

Agata postanawia nie dopuścić, by Bartkowi działa się krzywda. Za wszelką cenę nie chce, by stracił on kontakt ze swoim synkiem. Nie potrafi zrozumieć postępowania Justyny, która zamierza wychowywać Franka z dala od jego biologicznego ojca.

Przybysz angażuje się w tę sprawę całą sobą. Wspiera ją też Marek, co ma dla niej ogromne znaczenie i dodaje jej siły, zwłaszcza że Justyna nie zamierza ustąpić. Marzy jej się wyjazd z synem i partnerem Rafałem do Brukseli. Jest spokojna o rezultat rozprawy, bo ma asy w rękawie...

„Niedzielny” ojciec

Obie skłócone strony sięgają po coraz więcej argumentów poniżej pasa. Bartek przedstawiany jest w jak najgorszym świetle. Wygląda na to, że nigdy nie interesował się losami swojego syna. W głowie mu była tylko praca i romanse.

Ostatecznie Bartek przegrywa z ekskochanką walkę o opiekę nad Franiem. Prawnik postanawia rzucić się w wir kolejnych spraw, by zapomnieć o przykrościach. Agata zdaje sobie sprawę, że to może być dla niej najtrudniejsza sprawa w ostatnim czasie. Problem w tym, że równolegle musi skupić się też na czymś innym. Broni Michała Cybulskiego.

Niemoralna propozycja

Dorota wraca do pracy w Warszawie. Jeszcze tego samego dnia po powrocie dostaje propozycję nie do odrzucenia. Jeden z ławników sugeruje, by „dogadali się” bez wiedzy innych.

Oczywiście opłaci jej się to finansowo. Wściekła Gawron straszy mężczyznę, że zgłosi zajście do prokuratury. W przeciwnym wypadku jej wiarygodność znowu może zostać podważona, a ona kolejny raz trafi na pierwsze strony gazet!

Włamywaczki!

Aniela i Agata włamują się do policyjnej sieci informatycznej. Obie mają świadomość, że policja może zorientować się i pociągnąć je do odpowiedzialności. Przybysz ma pretensje do Anieli, że jej nie posłuchała i przesadziła. Teraz musi wyciągnąć ją z aresztu...

Świat Seriali
Więcej na temat:agata | Justyna | bartek | Rota | problem | rafael nadal | sezon

Zobacz również

  • Pod koniec maja zobaczymy ostatni odcinek serialu „Prawo Agaty”. Wygląda na to, że 38-letnia Daria Widawska mimo wszystko nie będzie narzekać na brak obowiązków. Jak donosi jeden z... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.