Reklama
  • Piątek, 8 maja 2015 (14:05)

    Prawo Agaty. Cybulski podpada Przybysz

Reklama

Rodzinne potyczki na sali sądowej mocno skomplikowały relacje między Agatą a jej bratem. Niestety, końca konfliktu nie widać. Oliwy do ognia dolewa kolejna trudna sprawa, ale mecenas stara się zachować dystans. Niebawem dowiaduje się, że Michał znów pobił swoją żonę. Kobieta odniosła poważne obrażenia. Agata jest wstrząśnięta i zbulwersowana tą informacją.

Zastanawia się, czy powinna interweniować. Wie, że jej bratu zależy tylko na pieniądzach, a nie odnowieniu relacji. Jednak im więcej dowiaduje się o Cybulskich, tym mniej potrafi się zdystansować. Wkrótce Michał zaskakuje ją kolejnym kryminalnym wybrykiem.

Na domiar złego nie wszyscy są wtajemniczeni w rodzinne kłopoty Przybyszów, co prowadzi do kilku nieprzyjemnych nieporozumień. Zmęczona sytuacją Agata ucieka w pracę. Na sali sądowej walczy jak lwica w imieniu rodziców o ujawnienie prawdy o śmierci ich syna. Mężczyzna zmarł w pracy, a pracodawca chciał zatuszować sprawę.

Zmiana planów?

Problemy nie omijają Bartka. Dwoi się i troi, by wywalczyć prawo do pełnej opieki nad synem, a ma kłopoty na sali sądowej. Młody prawnik boleśnie przekonuje się, że prowadzenie kancelarii jest trudniejsze, niż to sobie wyobrażał. Sfrustrowany zarzuca Anieli, że przestała bezwarunkowo stać po jego stronie.

Wkrótce pojawia się szansa na poprawienie stosunków między Przybysz a Janowskim, gdy oboje pracują nad sprawą linczu. Po trudnej walce na sali sądowej i kilku błędach, Bartek ponownie zastanawia się nad planami otworzenia własnej kancelarii. Ma wątpliwości, czy rzeczywiście jest na to gotowy.

Strach ma wielkie oczy

Gawronowie nadal bardzo przeżywają rewelacje na temat orientacji seksualnej ich syna. Nie potrafią zebrać się na odwagę i porozmawiać z Jaśkiem. Boją się, że chłopak źle zareaguje, gdy dowie się o ujawnieniu swojego sekretu. Ostatecznie decydują się na konfrontację z nastolatkiem.

Świat Seriali
Więcej na temat:Przybysz | Cybulski | bartek | agata | problemy | strach | Strach | zmiana

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.