Reklama
  • Wtorek, 31 marca 2015 (13:30)

    "Prawo Agaty". Mroczny sekret rodziny

Agata (Agnieszka Dygant) nie będzie mogła długo cieszyć się niezmąconym szczęściem u boku ukochanego. Pojawienie się w jej życiu Michała Cybulskiego (Eryk Lubos) to zapowiedź poważnych kłopotów.

Reklama

Najpierw ktoś zaczął prześladować jej ojca (Marian Opania) telefonami. Potem prawniczka zorientowała się, że to próba szantażu. Stopniowo została uwikłana w następstwa dramatu sprzed lat, o którym w ogóle nie miała pojęcia.

Cybulski podający się za brata Agaty, jest rzeczywiście nieślubnym synem jej matki. Dlaczego jednak kobieta nie wspominała o nim ani słowem przez tyle lat? Agata dowie się o tym przy grobie matki i zrozumie, jak trudne decyzje musiała niegdyś podejmować.

Przed laty kobieta padła ofiarą gwałtu, po którym zaszła w ciążę. Nie zdecydowała się na aborcję, urodziła chłopczyka. Niestety, Michał wdał się chyba w ojca. To niebezpieczny człowiek. W kolejnych odcinkach zobaczymy, jak próbuje osaczać Agatę i jej ojca.

Prawniczce przyda się pomoc Marka (Leszek Lichota), który wie, jak radzić sobie z takimi typami.

IP

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Pod koniec maja zobaczymy ostatni odcinek serialu „Prawo Agaty”. Wygląda na to, że 38-letnia Daria Widawska mimo wszystko nie będzie narzekać na brak obowiązków. Jak donosi jeden z... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.