Reklama
  • Środa, 18 marca 2015 (15:05)

    Prawo Agaty. Najważniejsze wydarzenia serialu!

Reklama

Od czułego pojednania Marka i Agaty minęły już dwa miesiące, a sielanka trwa w najlepsze. Do Warszawy przyjeżdża bez zapowiedzi Andrzej Przybysz.

Roznegliżowana Agata otwiera drzwi lekko zaskoczonym gościom. Tym razem, ku radości Andrzeja, prawnicy nie ukrywają związku. Chociaż zakochani pracują w konkurencyjnych kancelariach, sprzeczają się i dochodzi do spięć, to jednak te sytuacje tylko cementują łączące ich uczucie i zgodnie przyznają, że wreszcie są szczęśliwi.

Andrzej jest zachwycony zmianami w życiu córki, ale nie potrafi ukryć, że coś go dręczy. Agata też to dostrzega i zaczyna go wypytywać. Przybysz jak zwykle stara się zbagatelizować sprawę i ukrywa przed nią, że dostaje telefony z pogróżkami...

Zagrożone szczęście

Bartek i Agata rozkręcają kancelarię. Planują zatrudnić nowych pracowników. Poza pracą Janowski zajmuje się Franiem i spotyka z Anielą.

Czuje się spełniony. Niestety, szczęście burzy wiadomość o planach Justyny, która myśli o przeprowadzce do Brukseli. Czy Bartek będzie walczył z nią o opiekę nad synem?

Powrót do domu

Natomiast w Gdańsku sytuacja w rodzinie Gawronów nie wygląda dobrze. Dorota ma trudności ze znalezieniem pracy w sądzie. Zamykają się przed nią każde drzwi, do których puka. Wojtek też odczuwa napięcie w pracy. Został odsunięty od spotkań z ważnymi klientami.

Nieoczekiwanie Tuliński kontaktuje się z Gawronową i kusi ją wakatem w warszawskim sądzie rodzinnym. Dorota rozważa przyjęcie oferty, ale wcześniej chce naradzić się z mężem. Przyparci do muru Gawronowie decydują się na kolejną przeprowadzkę.

Wojtek zastanawia się, jak wykorzystać odszkodowanie za zerwanie kontraktu z pracodawcą. Po powrocie do Warszawy Dorota odkrywa, że Tuliński odegrał zdecydowanie większą rolę w jej sprawie niż przypuszczała. Mecenas postanawia skonfrontować się ze swoim dobroczyńcą.

Drugie dno

Wkrótce wraca sprawa tajemniczych anonimów Andrzeja. Marek zdradza Agacie, że jej ojciec jest szantażowany! Przerażona prawniczka odwiedza ojca, ale ten nie chce jej wtajemniczyć w swoje problemy. Nie pomagają żadne naciski, prośby i groźby.

Andrzej przysięga córce, że nic mu nie grozi i to tylko błaha sprawa osobista. Zdenerwowana Agata nie daje za wygraną i szuka dręczyciela. Pomaga jej Marek, który staje się jej głosem rozsądku.

Niebawem ustalają tożsamość szantażysty, któremu zależy nie tylko na wyciągnięciu pieniędzy. Okazuje się, że sprawa ma związek z przeszłością matki Agaty...

Świat Seriali
Więcej na temat:Andrzej | agata | bartek | marka | Rota | wojtek

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.