Reklama
  • Środa, 27 maja 2015 (08:00)

    Prawo Agaty. Pożegnanie

To już koniec przygód przebojowej prawniczki. Co zafundowali widzom scenarzyści w ostatnim odcinku „Prawa Agaty”?

Wspierana przez Dębskiego (Leszek Lichota) Agata (Agnieszka Dygant) broni brata. Jest przekonana, że Michał (Eryk Lubos) jest wrabiany, a policja preparuje dowody. Prawniczka jedzie do Bydgoszczy, by wyjaśnić z ojcem ostatnie nieporozumienia. Jednocześnie coraz bardziej wchodzi w rolę opiekunki prawnej młodych Cybulskich.

Coraz lepiej się z nimi dogaduje, przyjmuje wizytację kuratora, idzie na wywiadówkę do szkoły. Tymczasem proces Michała zbliża się ku końcowi, który będzie obfitował w dramatyczne zwroty akcji… Czy między przyrodnim rodzeństwem dojdzie do pojednania?

Dobre przyjęcie

Reklama

Czemu – mimo dobrej oglądalności – TVN rezygnuje z emisji serialu? – Z dobrego przyjęcia zawsze lepiej jest wyjść wcześniej niż za późno. Myślę, że dobrze jest pozostawić widzów z pewnym niedosytem – mówi producent serialu Bogusław Lipski.

Żalu nie kryją też aktorzy. „Podziękowania, pożegnania, żal, że to już koniec. Będę tęsknić za Okońską” – napisała na swojej stronie Małgorzata Kożuchowska. Cieszy się chyba tylko Daria Widawska, która niedługo ponownie zostanie mamą.

Zobacz również

  • Chwila pożegnania zbliża się nieubłaganie. 26 maja będziemy świadkami momentu, na który wszyscy czekali – happy endu historii Agaty i marka. zanim jednak obejrzymy ostatni odcinek serialu, który... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.