Reklama
  • Środa, 27 maja 2015 (08:00)

    Prawo Agaty. Przybysz jest w ciąży!

Reklama

Agata dzielnie broni brata na sali sądowej. Na szczęście cały czas może liczyć na dobre rady Marka w sprawach zawodowych i jego wsparcie.Tymczasem w głowie prawniczki rodzi się coraz więcej pytań dotyczących sprawy Michała.

Z każdym kolejnym spotkaniem w sądzie Przybysz jest bardziej przekonana o niewinności Cybulskiego i pewna tego, że komuś musi zależeć na tym, by trafił za kratki. Zaczyna podejrzewać, że policja preparuje dowody wskazujące na winę brata.

Postanawia wyjaśnić wszystkie rodzinne nieporozumienia i zawiłe sytuacje. W tym celu jedzie do Bydgoszczy, gdzie w końcu odbywa szczerą rozmowę z ojcem.

Gra pozorów

Tymczasem w domu Doroty i Wojtka nadal panuje gęsta atmosfera. Kobieta nie potrafi zrozumieć, że mąż nie chce zaakceptować prawdy na temat orientacji syna i ślepo wierzy w jego związek z Asią.

Ma dość braku szczerości w rodzinie. Nie wie, co robić dalej. Ale, ku jej zaskoczeniu, kolejna sprawa – drobnego oszusta – pomaga jej znaleźć wyjście z tego impasu.

Rodzicielski wyjazd

Bartek jest zmęczony swoją sytuacją. Chciałby mieć lepszy kontakt z synkiem, ale wie, że ze względu na dzielącą ich odległość jest to mało realne. Aniela wspiera chłopaka w jego ojcowskich rozterkach.

Doskonale też rozumie jego tęsknotę za dzieckiem. Dlatego nie sprzeciwia się, gdy Bartek oznajmia jej, że ma zamiar jechać do Brukseli odwiedzić Franka. Co więcej, postanawia wybrać się z nim.

Problemy i radości

Sprawa Cybulskiego powoli zbliża się do finału. Agata nie tylko angażuje się w walkę sądową, ale też w opiekę prawną nad bratankami. Przyjmuje wizytację kuratora i chodzi na szkolne wywiadówki.

Kobieta nie ma pojęcia, że instynktownie przygotowuje się na to, co szykuje dla niej los. Kilka dni po zakończeniu batalii sądowej zaskoczona prawniczka odkrywa, że... spodziewa się dziecka!

Świat Seriali
Więcej na temat:Przybysz | bartek | agata | kobieta | Gra | problemy | marka | Gra

Zobacz również

  • Od pierwszego odcinka widzowie pokochali serial o perypetiach mecenas Agaty Przybysz. Przez siedem sezonów trzymaliśmy kciuki za bezkompromisową prawniczkę. Nadszedł jednak czas na rozstanie z... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.