Reklama
  • Czwartek, 21 sierpnia 2014 (09:05)

    Prawo Agaty: Przybysz zostanie mamą

W życiu przebojowej Agaty (Agnieszka Dygant) zajdą radykalne zmiany. Po niespodziewanym odejściu z kancelarii Marka Dębskiego (Leszek Lichota) prawniczka będzie musiała przejąć sprawy wszystkich klientów.

Do pomocy pozostanie jej tylko aplikant Bartek (Michał Mikołajczak). Ale świeżo upieczony tatuś bardziej skupi się na rodzinie niż na karierze zawodowej. Przez chwilę pojawi się nadzieja, że do zespołu dołączy Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska), ale piękna pani prokurator otrzyma bardziej intratną propozycję.

Reklama

Jakby tego było mało, Przybysz dowie się, że jest w ciąży! Na szczęście, to twarda kobieta, która umie poradzić sobie w każdej sytuacji. Nie przerazi jej nawet perspektywa samotnego macierzyństwa. Bo Agata jest honorowa i na razie nie zamierza powiedzieć Markowi o ciąży...

Zwrot w życiu Doroty

Także w życiu Doroty (Daria Widawska) nastąpi gwałtowny zwrot. Po rozłące z rodziną prawniczka przeprowadzi się do Trójmiasta, gdzie jej mąż Wojtek (Tomasz Karolak) dostanie posadę. Rodzinną sielankę przerwie niespodziewane pojawienie się Tulińskiego (Piotr Grabowski), z którym Dorota wplątała się  w romans. Za chwilę zapomnienia zapłaci najwyższą cenę.

MP

Teleświat

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.