Reklama
  • Wtorek, 3 czerwca 2014 (15:00)

    Prawo Agaty: Romans Doroty z Tulińskim

Na szczęście małżeńskie trzeba chuchać i dmuchać, bo jest bardzo ulotne. Przekonają się o tym Dorota (Daria Widawska) i Wojtek (Tomasz Karolak). Kiedy mąż pracuje w Londynie, wokół jego żony błyskawicznie zakręci się przebojowy mecenas Tuliński (Piotr Grabowski).

Dorota bardzo przeżyje odejście z kancelarii Marka Dębskiego (Leszek Lichota). W takich sytuacjach zawsze mogła liczyć na męża, który wysłuchał jej żalów i pocieszył.

Reklama

Tym razem Wojtek zajęty jest robieniem kariery za granicą i nawet nie odbiera od niej telefonów. Samotność i zagubienie Doroty wykorzysta mecenas Tuliński, który ma opinię kobieciarza. Jak się okaże, w pełni zasłużoną.

Zaprosi Gawronową na randkę, ale ta w ostatniej chwili zdecyduje się zostać w domu. Jednak on nigdy się nie poddaje, zwłaszcza w sprawach damsko-męskich. Przyjdzie do jej domu i… zostanie na noc.

Następnego dnia rano Dorota zadzwoni do męża i poprosi, żeby natychmiast wracał do Polski! Jak na te słowa zareaguje Wojtek? Czy ich małżeństwo przetrwa tę trudną próbę?

Więcej na temat:Rota | Leszek Lichota | romans | piotr | marka

Zobacz również

  • Od pierwszego odcinka widzowie pokochali serial o perypetiach mecenas Agaty Przybysz. Przez siedem sezonów trzymaliśmy kciuki za bezkompromisową prawniczkę. Nadszedł jednak czas na rozstanie z... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.