Reklama
  • Piątek, 20 marca 2015 (12:00)

    "Prawo Agaty". Szantaż przyrodniego brata


Niestety, wielkie szczęście w prywatnym życiu Agaty Przybysz skończy się zdecydowanie szybciej, aniżeli się zaczęło. Jej spokój i radość zostaną zmącone przez pojawienie się tajemniczego Michała Cybulskiego – w rolę którego wciela się 41-letni Eryk Lubos, wysoko ceniony aktor, którego wiosną będziemy mogli oglądać także w nowym serialu TVP 2 pt. „Służby specjalne”, gdzie gra niejakiego Rafała, pseudonim Rafun.

Reklama

Kim właściwie jest nowy bohater – Michał Cybulski – którego już w premierowym odcinku nowego sezonu Marek przez przypadek zobaczył w towarzystwie ojca swojej ukochanej – Andrzeja Przybysza? Otóż w toku dalszej akcji dowiemy się, że Michał jest... synem Anny Przybysz, nieżyjącej od wielu lat matki Agaty.

Na jaw wyjdzie skrywany przez ten cały czas mroczny sekret kobiety – w młodości Anna została zgwałcona. I, niestety, to traumatycznie wydarzenie pozostawiło po sobie pamiątkę – w postaci syna. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że jest on w takim razie przyrodnim bratem mecenas Przybysz!

Mimo usilnych starań Andrzeja uwadze prawniczki nie ujdzie niepokój ojca, który od jakiegoś czasu jest nękany anonimowymi telefonami z pogróżkami oraz szantażami. – Córeczko, uwierz mi, nic złego mi nie grozi! – będzie próbował uspokoić Agatę. – Chodzi o historie osobiste z dawnej przeszłości. Naprawdę nie ma potrzeby, byś interesowała się i zajmowała tą sprawą. Szkoda na to twojego cennego czasu! – będzie przekonywał Agatę.

Ale prawniczka nie byłaby sobą, gdyby odpuściła tak łatwo. Kobieta weźmie sprawy w swoje ręce, rozpocznie własne śledztwo i wkrótce pozna prawdziwą twarz przyrodniego brata, któremu, jak się okaże naprawdę daleko do ideału, a bliżej do uosobienia zła w czystej postaci.

Zszokowana Agata odkryje, że to właśnie brat szantażuje Andrzeja Przybysza! I to przez niego prawniczka zostanie zmuszona do tego, by stanąć do bezpardonowej walki o dobre imię swojej rodziny. To właśnie na trudnych konfliktach rodzinnych skupi się siódmy i zarazem ostatni już sezon „Prawa Agaty”.

Na szczęście mecenas Przybysz niezmiennie będzie mogła liczyć na pomoc i wsparcie ze strony swojego ukochanego Marka Dębskiego. Czy ze starcia z Cybulskim wyjdą obronną ręką? W finale musi być happy end, więc liczymy na to, że tak!

Świat Seriali
Więcej na temat:Eryk Lubos | brata | Cybulski | szantaż | marka | agata | kim | TVP | rafael nadal

Zobacz również

  • Agata dzielnie broni brata na sali sądowej. Na szczęście cały czas może liczyć na dobre rady Marka w sprawach zawodowych i jego wsparcie.Tymczasem w głowie prawniczki rodzi się coraz... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.