Reklama
  • Piątek, 18 lipca 2014 (11:05)

    Prawo Agaty: Walka o miłość

W nowych odcinkach do kancelarii Agaty dołączy Okońska. Rozbudowany zostanie wątek Doroty, która musi odbudować swoje relacje z mężem.

Przybysz (Agnieszka Dygant) i Okońska (Małgorzata Kożuchowska) kiedyś były rywalkami walczącymi nie tylko na sali sądowej, ale też o względy Dębskiego (Leszek Lichota).

Reklama

Jednak pod koniec 5. sezonu zaczęły ze sobą współpracować. W nowych odcinkach Maria dołączy do kancelarii Agaty. W pracy stworzą znakomity duet. A co z Dębskim? Mecenas okaże się częstym przeciwnikiem Przybysz na rozprawach, ale nić sympatii między nimi będzie wyczuwalna. Być może dadzą sobie jeszcze jedną szansę.

Miłosne zawirowania u Doroty

Sporo zawirowań w życiu prywatnym i zawodowym czeka Dorotę (Daria Widawska). Przypomnijmy, że Gawron zdradziła męża z mecenesem Tulińskim (Piotr Grabowski). Wojtek (Tomasz Karolak), obawiając się o rozpad małżeństwa, postanowi wrócić z Londynu i walczyć o ukochaną.

Niespodziewanie do Doroty zgłosi się Magda (Olga Bończyk), żona Tulińskiego, z propozycją, by Gawron poprowadziła jej sprawę rozwodową. Czy prawniczka się zgodzi?

EM

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.