Reklama
  • Wtorek, 23 grudnia 2014 (12:00)

    Prawo Agaty . Znowu zakochani?

Agata i Marek połączyli siły, by zdemaskować Góreckiego, który pośredniczy w nielegalnym procederze. Ta sprawa bardzo ich do siebie zbliżyła. Pytanie jednak, na jak długo.

Reklama

W ostatniej scenie szóstego sezonu serialu Marek (Leszek Lichota) pocałuje Agatę (Agnieszka Dygant).

- Przybysz mimo wszystko wie, że Dębski to osoba, na którą zawsze może liczyć - twierdzi odtwórczyni roli przebojowej pani mecenas. Niewykluczone jednak, że to romantyczne uniesienie wywoła jedynie chwilowa euforia po wygranym procesie. Pewne jest natomiast, iż uczuciowe perypetie prawników będziemy mogli śledzić nadal, ponieważ powstanie kolejna seria "Prawa Agaty".

Zanim jednak sprawiedliwość i prawdopodobnie także miłość zatriumfują, adwokaci stoczą zaciekłą batalię z Góreckim (Andrzej Zieliński), który stoi za sprzedażą kobiet do zagranicznych domów publicznych. Od początku wiadomo, że stawka w tej sprawie jest bardzo wysoka. Tylko jeśli Górecki trafi za kratki, Dorota (Daria Widawska) zostanie oczyszczona z zarzutów o łapówkarstwo.

Niestety, to nie wszystko. Gangster odkryje bowiem, że Marek prowadzi podwójną grę i nie dotrzymuje tajemnicy adwokackiej. Zacznie go szantażować. Nie cofnie się również przed zastraszaniem Agaty.

Przybysz i Dębski okażą się sprytniejsi. Tym samym znów będą nierozłączni, ale czy na zawsze? Z kolei Aniela (Katarzyna Zawadzka), zgodnie z zapowiedzią, odejdzie z kancelarii i z determinacją zacznie przygotowywać się do wyjazdu z kraju. Ma tylko jeden cel - uciec jak najdalej od Bartka (Michał Mikołajczak).

Kurier TV

Zobacz również

  • Po ostatnich wydarzeniach Agata odmawia reprezentowania przyrodniego brata – kryminalisty w sądzie. Nie chce mieć więcej do czynienia z nim i jego rodziną. Ale łatwo powiedzieć, a trudniej... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.