Reklama
  • Wtorek, 29 kwietnia 2014 (13:00)

    Prokurator Okońska zdegradowana!

Za pomoc Agacie Maria będzie musiała zapłacić utratą posady. Nie pojawi się też na wielkim balu adwokatury, na którym mecenas Przybysz pokłóci się z Markiem.

Mimo ostrzeżenia, które dostała od prokuratora Starzeckiego (Roman Gancarczyk), Okońska (Małgorzata Kożuchowska) znowu zgodzi się pomóc Agacie i Markowi (Agnieszka Dygant, Leszek Lichota). Wcześniej ujawniła mecenas Przybysz dane Huberta (Bartek Świderski), świadka koronnego. Teraz z kolei na prośbę Dębskiego nieoficjalnie spotka się z córką Nawrockiego, Julią (Natalia Rybicka).

Reklama

Za działanie wbrew zasadom będzie musiała ponieść zawodowe konsekwencje. Zostanie zdegradowana i wysłana do pracy w Radomiu! Maria nie weźmie też udziału w dorocznym balu prawników.

Tymczasem podczas uroczystego wieczoru dojdzie do ważnych wydarzeń w życiu uczuciowym głównych bohaterów. Agata i Marek ostro się pokłócą. Powodem będzie zazdrość prawnika o Huberta, z którym miną się w drodze na imprezę.

Dębski powie ukochanej, że nie chce więcej widzieć Sułeckiego. Ani w kancelarii, ani gdziekolwiek indziej w towarzystwie Agaty. Na balu mecenas Iwona Czerska (Anna Dereszowska) szybko dostrzeże napięcie między kochankami i zaprosi Marka do tańca, Agatę zaś na parkiet porwie Olszewski (Marcin Kwaśny). Czy to początek kryzysu w związku pary prawników?

Możemy zdradzić, że czeka nas wielka burza: wkrótce dojdzie do zerwania. Mało tego, Marek porzuci kancelarię i zostanie partnerem Iwony Czerskiej!

Ewa Modrzejewska

Kurier TV

Zobacz również

  • Czy prawniczki takie jak Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) i Ally McBeal (Calista Flockhart) istnieją w realnym życiu ? więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.