Reklama
  • Czwartek, 4 września 2014 (08:05)

    Sensacja w Prawie Agaty. Dziecko w drodze!

Początek szóstego sezonu zacznie się wielką sensacją! Agata z niedowierzaniem odkryje, że jest w ciąży. Czy powie Markowi, że zostanie ojcem?

Reklama

Już w pierwszym odcinku po wakacjach dowiemy się, że Agata (Agnieszka Dygant) zostanie mamą. Poranne mdłości sprawią, że prawniczka ruszy do apteki po zakup testu ciążowego. Jakież będzie jej zdumienie, gdy zobaczy pozytywny wynik badania!

Kobieta na zakręcie

W finale piątej serii między Przybysz a Dębskim (Leszek Lichota) nie działo się dobrze. Marek był zazdrosny o Huberta, byłego narzeczonego pani adwokat. Teraz on i jego ukochana zostaną rodzicami! Ale to wcale nie znaczy, że z tego powodu znów będą razem.

– Czeka ją emocjonalny zakręt, bo będzie w ciąży – mówi Agnieszka Dygant. – Jak to u Agaty zwykle bywa, z nikim nie będzie chciała o tym rozmawiać – zdradza aktorka. Zraniona duma podpowie jej, że najlepszym rozwiązaniem będzie samotne macierzyństwo.

Zaskakująca przyjaźń

Taki scenariusz nie spodoba się jej ojcu, Andrzejowi (Marian Opania). Od dawna po cichu marzył, że jego jedynaczka zwiąże się na stałe z Dębskim. Tymczasem jedyną osobą, która zrozumie dylematy prawniczki, będzie Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska).

Była narzeczona Marka rozpocznie współpracę z kancelarią po odejściu Doroty (Daria Widawska). Skoro ten sam mężczyzna złamał serce Marii i Agacie, teraz stworzą wspólny front przeciwko niemu. Będzie gorąco!

Marzena Juraczko

Zobacz również

  • Po ostatnich wydarzeniach Agata odmawia reprezentowania przyrodniego brata – kryminalisty w sądzie. Nie chce mieć więcej do czynienia z nim i jego rodziną. Ale łatwo powiedzieć, a trudniej... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.